برنامه ویژه-تهران

آیین آماده‌سازی هدیه متبرک رضوی به میزبانان اربعین حسینی
با حضور بانوان عاشق اهل بیت(ع)
پنجشنبه 26مهر /هشتم صفر /ساعت 13
مهدیه تهران
بنیاد کرامت امام رضا(ع)

برنامه ویژه-کشوری

آیین آماده‌سازی هدیه متبرک رضوی به میزبانان اربعین حسینی
با حضور بانوان عاشق اهل بیت(ع)
تهران، قم، ورامین، گرگان، اهواز، دزفول، یزد، کرمان، رشت، زنجان، زاهدان
پنجشنبه 26مهر /هشتم صفر /ساعت 13

ارائه خدمات دندانپزشکی و درمانی به زائرین اربعین حسینی

اخبار فوری اربعین حسینی
مدیرعامل شرکت شهر سالم، از ارائه خدمات دندانپزشکی و درمانی به زائرین اربعین حسینی در پایگاه صحرایی اورژانس شهرسالم در موکب علی ابن موسی الرضا – مسیر نجف به کربلا خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسن علی غفاری مدیرعامل شرکت شهر سالم، اظهار کرد: همزمان با آغاز فعالیت دستگاه‌های مختلف شهرداری تهران برای خدمت رسانی به زائران کربلا در مراسم اربعین امام حسین (علیه السلام)، شرکت شهر سالم نیز نسبت به آماده سازی و ارسال تجهیزات به منظور برپایی پایگاه های فوریت های پزشکی و خدمات امدادی اقدام کرده است.

وی افزود: در مراسم پرشکوه و عظیم راهپیمایی اربعین امسال نیز شرکت شهر سالم طی هماهنگی‌های انجام شده با ستاد اربعین حسینی در شهرداری تهران نسبت به برپایی پایگاه های فوریت‌های پزشکی در محور نجف و کربلا و نیز در عمود 707 بنا به تقاضای بسیج شهرداری تهران اقدام خواهد کرد.

غفاری با اشاره به اینکه در اربعین سال گذشته بیش از 162 هزار نفر از زائران به پایگاه‌های شرکت شهر سالم مراجعه کردند، تصریح کرد: سرماخوردگی، مشکلات تنفسی و گرفتگی عضلات بیشترین موارد مطرح شده از سوی بیماران و مراجعه کنندگان به پایگاههای بهداشتی و درمانی شهرداری تهران در مسیر حرکتی زایران اربعین حسینی (ع) بوده است.

وی از ارائه خدمات دندانپزشکی به زائرین اربعین حسینی در پایگاه صحرایی اورژانس شهرسالم در موکب علی ابن موسی الرضا – مسیر نجف به کربلا خبر داد.

منبع:

/www.tasnimnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *