برنامه ویژه-تهران

آیین آماده‌سازی هدیه متبرک رضوی به میزبانان اربعین حسینی
با حضور بانوان عاشق اهل بیت(ع)
پنجشنبه 26مهر /هشتم صفر /ساعت 13
مهدیه تهران
بنیاد کرامت امام رضا(ع)

برنامه ویژه-کشوری

آیین آماده‌سازی هدیه متبرک رضوی به میزبانان اربعین حسینی
با حضور بانوان عاشق اهل بیت(ع)
تهران، قم، ورامین، گرگان، اهواز، دزفول، یزد، کرمان، رشت، زنجان، زاهدان
پنجشنبه 26مهر /هشتم صفر /ساعت 13

مشارکت ۶۴ هزار نیروی عراقی در تامین امنیت پیاده روی اربعین حسینی

اربعین حسینی

فرماندهی عملیات الرافدین عراق به جزییات طرح امنیتی برای تامین امنیت پیاده روی اربعین حسینی با مشارکت ۶۴ هزار نیروی امنیتی عراقی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الفرات نیوز، فرماندهی عملیات الرافدین از طرح امنیتی برای تامین امنیت پپاده روی اربعین حسینی با مشارکت ۶۴ هزار نیروی امنیتی خبر داد.

در بیانیه این فرماندهی آمده است: طرح امنیتی با هماهنگی فرماندهی پلیس چهار استان میسان، ذیقار، المثنی و واسط آماده شده است و شامل استقرار نیروهای امنیتی به شکل گسترده و منظم در اطراف این استانها با مشارکت اداره اداره های پشتیبانی شامل راهنمایی و رانندگی، بهداشت و دفاع شهری است.

فرماندهی عملیات الرافدین اعلام کرد: طبق این طرح همه روزنه های امنیتی بسته خواهد شد و راهها تحت کنترل قرار می گیرد و بازرسی ها تشدید می شود و همه خروجی های اصلی و فرعی از طریق گشت های پیاده به منظور تضمین سلامت زائران امن می شود. همچنین گشت های شناسایی هوایی از سوی نیروی هوایی به طور شبانه روزی از پایگاه هوایی امام علی(ع) در جنوب غرب ناصریه این طرح را پشتیبانی خواهند کرد تا مناطق صحرایی رصد شود و عوامل مشکوک از آن بهره برداری نکنند.

منبع:
www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *