برنامه ویژه-تهران

آیین آماده‌سازی هدیه متبرک رضوی به میزبانان اربعین حسینی
با حضور بانوان عاشق اهل بیت(ع)
پنجشنبه 26مهر /هشتم صفر /ساعت 13
مهدیه تهران
بنیاد کرامت امام رضا(ع)

برنامه ویژه-کشوری

آیین آماده‌سازی هدیه متبرک رضوی به میزبانان اربعین حسینی
با حضور بانوان عاشق اهل بیت(ع)
تهران، قم، ورامین، گرگان، اهواز، دزفول، یزد، کرمان، رشت، زنجان، زاهدان
پنجشنبه 26مهر /هشتم صفر /ساعت 13

پویش مردمی کمک به اعزام نیازمندان در آستانه اربعین حسینی

1700 مددجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر چشم به راه کمک های مردمی و خیران نیکوکار هم استانی جهت اعزام به پیاده روی کربلای معلی همزمان با فرا رسیدن حماسه عظیم اربعین حسینی هستند.
به گزارش جنوب نیوز؛ در راستای جذب کمک های مردمی برای اعزام یک هزار و 700 خانواده تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر به کربلا، این نهاد از مردم نیکوکار استان بوشهر خواستار همکاری شد.
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در این خصوص اظهار داشت: همزمان با در پیش بودن حماسه عظیم پیاده روی اربعین حسینی و حضور میلیونی شیعیان جهان در این حماسه ،قرار است 1700 مددجوی نیازمند که تا کنون موفق به زیارت کربلای معلی نشدند اعزام شوند.
وی هزینه رفت و آمد این مددجویان را 637 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: برای هزینه هر نفر 375 هزار تومان در نظر گرفته شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به ضرورت مشارکت مردم خیر استان بوشهر در اعزام فقرا به اماکن زیارتی، ازمردم و  نیکوکاران هم استانی درخواست کرد: برای کمک به اعزام نیازمندانی که تاکنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، کمیته امداد را یاری رسانند.

وی در پایان یادآور شد: خیران و نیکوکاران می‌توانند برای مشارکت در این طرح ملی مذهبی و حماسی، از طریق مراجعه به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، از طریق پرداخت به شماره حساب 0105753982009 و و یا با شماره گیری کد آسان پرداخت #077*8877* کمک‌های خود را برای اعزام یکهزار و 700 مددجو به کربلای معلی اهداء کنند.

منبع:

http://www.shahrekhabar.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *