برنامه ویژه-تهران

آیین آماده‌سازی هدیه متبرک رضوی به میزبانان اربعین حسینی
با حضور بانوان عاشق اهل بیت(ع)
پنجشنبه 26مهر /هشتم صفر /ساعت 13
مهدیه تهران
بنیاد کرامت امام رضا(ع)

برنامه ویژه-کشوری

آیین آماده‌سازی هدیه متبرک رضوی به میزبانان اربعین حسینی
با حضور بانوان عاشق اهل بیت(ع)
تهران، قم، ورامین، گرگان، اهواز، دزفول، یزد، کرمان، رشت، زنجان، زاهدان
پنجشنبه 26مهر /هشتم صفر /ساعت 13

آمادگی کامل پلیس برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی

اربعین حسینی

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر اینکه پلیس با تمام توان و آمادگی کامل برای تسهیل تردد و تامین امنیت کامل زوار اربعین حسینی ظاهر می‌شود، گفت: تردد زائران اربعین بدون گذرنامه و ویزا ممنوع است.

به گزارش ایلنا، سردار”حسن کرمی”در  اولین جلسه قرارگاه ظفر اربعین حسینی (ع) یگان های ویژه ناجا در شهرستان مهران اظهار داشت: یگان ویژه با تمام توان،آمادگی کامل، روحیه جهادی و تجربه ای که از سال های گذشته همزمان با برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین دارد،برای تسهیل تردد و تامین امنیت کامل زوار خدمت رسانی می کند.

وی افزود: یکی از معضلات سال گذشته بحث تجمع زائران بدون ویزا و گذرنامه در مرز مهران بوده که امسال همچون سال گذشته پنج گیت کنترلی ازپل زائر تا پایانه مرزی مهران برای جلوگیری از ورود این افراد اندیشیده شده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر لزوم آماده‌سازی و تقویت زیرساخت‌ها در حوزه های مختلف، خاطرنشان کرد: سالانه تغییرات خوبی در روند تردد زائران صورت می پذیرد،که باید با احصاء نقاط ضعف و تقویت قوت ها، برنامه های بهتر و دقیق تری برای تسهیل در تردد زائران داشته باشیم.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار کرمی در ادامه به همراه داشتن گذرنامه و ویزا از سوی زائران برای شرکت در مراسم اربعین را الزامی دانست و تصریح کرد: خروج زائران اربعین حسینی بدون گذرنامه و ویزا ممنوع است.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: ملاحظات امنیتی و انتظامی از اولویت های یگان ویژه ناجا در اربعین امسال است به نحوی که طرح های ویژه ای در همین راستا در رده های مختلف یگان ویژه تدوین شده که به مرحله اجرا در می آید.

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: کارکنان یگان ویژه خدمت به زائران امام حسین علیه السلام را مایه سرافرازی خود می دانند.

منبع:

http://www.shahrekhabar.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *