برنامه ویژه-تهران

آیین آماده‌سازی هدیه متبرک رضوی به میزبانان اربعین حسینی
با حضور بانوان عاشق اهل بیت(ع)
پنجشنبه 26مهر /هشتم صفر /ساعت 13
مهدیه تهران
بنیاد کرامت امام رضا(ع)

برنامه ویژه-کشوری

آیین آماده‌سازی هدیه متبرک رضوی به میزبانان اربعین حسینی
با حضور بانوان عاشق اهل بیت(ع)
تهران، قم، ورامین، گرگان، اهواز، دزفول، یزد، کرمان، رشت، زنجان، زاهدان
پنجشنبه 26مهر /هشتم صفر /ساعت 13

زائران اربعین بدون داشتن روادید به مرزها مراجعه نکنند

معاون عملیات فرماندهی انتظامی خوزستان از زائرانی که به مرزهای اربعین مراجعه می کنند خواست بدون در دست داشتن روادید به مرزها مراجعه نکنند.

سرهنگ نقیب فاطمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تمهیدات صورت گرفته برای مرزهای اربعین در استان خوزستان اظهار کرد: زائران قبل از مراجعه به مسئولان مرزی از همراه داشتن مدارک شناسایی از جمله گذرنامه، شناسنامه و کارت ملی اطمینان حاصل کنند. زائران در طول مسیر از پذیرش غذاهای نذری از افراد یا خودروهای سیار پرهیز و حتی الامکان از مراکز ثابت استفاده کنید.

وی افزود: با توجه به حجم بالای خودروهای زائران حسینی در مسیرهای مرزی و احتمال وقوع ترافیک سنگین و کندی تردد خودروها در مسیرهای تعیین شده، حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده و  ضمن رعایت صبر و حوصله از انجام هرگونه رفتاری که باعث ایجاد تنش یا درگیری شود پرهیز کنند. زائران با توجه به اختصاص پارکینگ دارای نگهبان در دو مرز شلمچه و چذابه از پارک کردن یا رها کردن خودسرانه وسایل نقلیه در نقاط دیگر خودداری کنند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی خوزستان تاکید کرد: زائران با توجه به شلوغی جمعیت در مراسم اربعین حسینی از حمل و جابجایی اشیاء قیمتی و با ارزش از جمله طلاجات در این سفر معنوی خودداری کنند. با توجه به اینکه احتمال بارش باران و سرد شدن هوا متصور است، بنابراین حتما لباس گرم و کافی همراه خود داشته باشید.

منبع:

http://www.shahrekhabar.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *